İstanbul’da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde oy kullanma işlemi saat 08.00 itibarıyla başladı. Sanat ve spor dünyasından birçok ünlü isim de oy kullanmak için sandık başına geçti. Sanatçı Candan Erçetin, İstanbul’da Levent’te bulunan Lütfi Banat İlkokulu’nda 1245 numaralı sandıkta görevli oldu. Öte yandan komedyen Cem Yılmaz da 1244 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Hande Erçel’de oyunu kullanarak kendisini görüntüleyen magazincilere, “Hayırlı olsun” mesajı verdi.
Related Posts
İranlılar yaz tatili için Van’ı tercih etti
Van’da İranlıların tatilini geçirmek için kenti tercih etmesiyle birlikte son yılların en yoğun turist hareketliliği yaşanıyor.
Survivor All Star’da adaya veda eden yarışmacı belli oldu! Beklenmedik veda
Survivor All Star’da ilk eleme adayı Sercan Yıldırım, ikinci eleme adayı Yunus Emre Özden, üçüncü eleme adayı Avatar Atakan, dördüncü eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar…
Miras Kararıyla Ailesini Çıldırttı: 12 Milyar Dolarlık Servetini Bahçıvanına Bırakacak
Fransa’nın ve dünyanın en büyük lüks eşya üreticilerinden Harmes’in kurucusu Thierry Hermès’in 5. nesil torunu olan Nicolas Puech, aldığı miras kararı ile hem ailesini hem de tüm dünyayı şaşırttı.80 yaşında olan milyarder, herhangi bir çocuğu …